Leć do elegancji i niespotykanej kobiecości! Francuskie słowo „idole" po polsku oznacza „idola" i „wzór do naśladowania". Nosząca osoba takie perfumy jest pewna siebie i nic nie może powstrzymać jej przed realizacją swych marzeń.

Te kwiatowe pachnidła kobiece Lancome zostały wyprodukowane dla niezależnych i zdecydowanych kobiet o wyrafinowanym zapachu esencji różanych.

Prawie każda miłośników perfumu ma co najmniej jedną butelkę Lancome, ponieważ ich zapach nie tylko gwarantuje niespotykane wrażenia, lecz ich opakowanie jest naprawdę estetyczne. Perfumy Lancome genialnie sprawdzą się również jako upominek

Butelka Lancome Idole to najcieńsza butelka na świecie, symbolizująca delikatność. Butelka dopasowana do rąk jest symbolem sama w sobie: jej komfortowy uchwyt powoduje, że czuje się tak, jakby za każdym razem należała do użytkownika. Dzięki swojemu opakowaniu będzie towarzyszyć podróży wszybkim stylu życia.

Możesz „nosić" do pracy i wypoczynku, a choćby używać na specjalne okazje.

składniki: </ strong>
  • Nuty głowy to bergamotka i gruszka.
  • Nuty serca to róża i jaśmin.
  • W końcu nuty dolne to paczula i wanilia.
Zamów teraz w naszym sklepie internetowym te tradycyjne perfumy, które są wyjątkowo popularne wśród kobiet i mężczyzn!

informacje o Parfum Club

perfumy i kosmetyki sprzedawane przez Parfum Club pochodzą wyłącznie z czystych źródeł. U nas masz gwarancję wyboru oryginalnych perfumów i szybkiego serwisu.