Nic już nie będzie takie samo. Odkryj zapach przyszłości. Poznaj najnowszy zapach Idôle od Lancôme wytworzony z myślą o silnych, niezależnych paniach, prawdziwych pionierkach. Woda perfumowana Idôle przełamuje schematy i ustalone dotąd kody zapachowe, nadając im nowego rozmiaru.

Podstawą tego zapachu jest najszlachetniejszy i najszczególniej specyficzny składnik- róża. Żeby uzyskać niezapomniane i solidne akordy niezbędne było użycie czterech rodzajów róż, trzech rodzajów ekstrakcji i aż dwóch pochodzeń geograficznych.

Towarzyszy im kwiat jaśminu, który jest jednym z najszczególniej perfekcyjnych i delikatnych kwiatów. W Idole olejek z absolutu jaśminu towarzyszy sercu róż, odsłaniając kremową, czystą, intensywną miękkość.

Całości dopełnia biały szypr i piżmo przynosząc wyrafinowany, długo utrzymujący się zapach. Ten unikatowy zapach został przygotowany przez kobiety z myślą o paniach. Jego najcieńszy na świecie flakon udowadnia, iż nic nie jest niemożliwe.

Smukły,mocny, delikatny, ale wytrzymały. Dynamiczna i czysta sylwetka, która jest niczym okno otwarte na świat. Bądź swoją własną idolką. - Nowy zapach firmy Lancôme - zagadkowy szyprowy zapach z różą i jaśminem - Możliwość zakupu etui na flakon