Yves saint laurent libre intense woda perfumowana 90 ml dla kobiet

od 0,00 PLN

Pojemność: 90 ml

- Intensywna woda perfumowana dla niej na co dzień. - Kwiatowa kompozycja z elementami fougère. - Drzewne akordy dodają głębi i zmysłowości. - szykowny flakon. Poznaj urzekającą, zmysłową woń, która rozpali Twoje serce i sprawi, iż odkryjesz najmocniej instynktowną wersję samej siebie.

Libre Eau de Parfum Intense od Yves Saint Laurent. Sięgnij po flakon i stań się wolna - wykrzycz swoje pragnienia, uwolnij swoją dziką stronę. Ponieważ wolność to więcej aniżeli stan umysłu. To emocjonujący, buntowniczy sposób bycia silną.

Granie według własnych reguł. To Libre. Kwiatowa woda perfumowana dla pań od Yves Saint Laurent to uwodzicielska kompozycja, która za sprawą nut fougère sprytnie balansuje na granicy kobiecości i męskości.

To porywająca, intensywna woń, która jest ucieleśnieniem najczystszej intuicji. Ciekawa lawenda Diva, ekstrawagancka lawandyna, słodki absolut kwiatu pomarańczy, dekadencka wanilia burbońska i enigmatyczna orchidea doprowadzają do szaleństwa.

Ścierają się z męskim, korzennym wetiwerem. Bujny absolut kwiatu pomarańczy z Maroka ukazuje ukryty, paląco namiętny aspekt łagodnego białego kwiatu. Orchidea, niczym intrygująco egzotyczny kwiat przypięty do elegancko skrojonego smokingu, uwydatnia kobiecość osoby, która nosi zapach i rozpala lśniący kwiatowy rdzeń Libre.

Zapach wolności jeszcze nigdy nie był tak intensywny.