Jeśli za firmowanie swym nazwiskiem jakichś kosmetyków bierze się jeden z najprzystojniejszych Hollywoodzkich aktorów, Antonio Banderas, sukces musi być murowany! marka Antonio Banderas ma w swojej ofercie aromaty zarówno dla pań, jak i dla mężczyzn – wszystkie nieszablonowe i oryginalne.

Antonio Banderas The Secret to propozycja dla panów enigmatycznych i pewnych siebie. Perfumy męskie, które urzekają zapachem cynamonu, pieprzu i piżma, które łączą się w nieszablonową kompilację, która z całą pewnością przypadnie do gustu nie jednemu gentelmanowi.

Odpowiedzią na sukces tego zapachu jest The Golden Secret o kompilacja o bezapelacyjnie bardziej korzennych nutach zapachowych. Antonio Banderas Her Golden Secret to propozycja dla pań. To perfumy żeńskie, które łączą w sobie bergamotkę, piżmo i wanilię, która od kilku sezonów świeci swoje triumfy jako niezastąpiony afrodyzjak i prawdziwy magnes na mężczyzn.

Spirit to aromat, który ma swój odpowiednik jednocześnie dla pań, jak i dla mężczyzn. Jest to propozycja dla osób o gorącym temperamencie – przeważają w nim solidne akcenty (np. Kadzidło), które bez wątpienia przypadną do gustu energicznym osobom.

Co atrakcyjne, kobieca wersja Spirit została w2006 roku wyrózniona prestiżową nagrodą tzw. „perfumowym Oscarem"! nad wyraz atrakcyjną kombinację stanowi Cocktail Seduction Blue for Men – arbuz, mojito i ambra – czy może być ciekawsze, bardziej ożywcze i zarazem męskie połączenie nut zapachowych? To koktajl zapachowy, obok którego nie można przejść obojętnie!

Antonio Banderas przygotował w dodatku propozycję dla dojrzałych panów – Diavolo to aromat perfekcyjny dla pewnych siebie i świadomych swej męskości gentelmanów. Skóra, piżmo i mandarynka – połączenie interesujące, nietuzinkowe i nad wyraz enigmatyczne z całą pewnością przypadnie do gustu wielu prawdziwym facetom.

Nasza perfumeria internetowa proponuje swoim klientom obszerny wybór aromatów sygnowanych nazwiskiem odtwórcy Zorro – w tej serii coś dla siebie znajdą równocześnie mężczyźni, jak i kobiety. Zapraszamy do zakupów!