Antonio Banderas Her Golden Secret Woman 50ml EdT

od 0,00 PLN

Pojemność: 50 ml

perfumy Antonio Banderas Antonio Banderas, właściwie José Antonio Domínguez Banderas pozostał urodzony 10 sierpnia 1960 w Maladze. Popularny i jeden z najistotniej utalentowanych hiszpańskich aktorów na świecie, spełniający się na dodatek w rolach reżysera i producenta filmowego i modela i piosenkarza.

Antonio jako dziecko marzył zostać gwiazdą piłki nożnej, ale w wieku 14 lat złamał nogę i doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu karierę sportową. Niedługo po tym, gdy przypadkowo obejrzał na scenie musical Hair, zdecydował się by spróbować swoich sił w branży filmowej.

ekspresowo rzucił szkołę i już w wieku 19 lat przeniósł się do Madrytu żeby spełnić rodzące się sny o aktorstwie.Pierwszy zapach aktora pozostał wylansowany w 1997 roku i nosi nazwę Diavolo, odzwierciedlając ognisty temperament panów noszących tą unikatową kompilację.

Antonio Banderas perfumy to arcydzieło sztuki uwodzenia, prawdziwy wybuch skrywanych emocji niczym w zmysłowym zmysły hiszpańskim tańcu porywającym do zatracenia ciała, duszy i serca w kusicielskim rytmie nastrojowej muzyki.pachnidła Antonio Banderas odzwierciedlają namiętny, gorący, płomienny romans, obietnice spełnienia, rozkoszy i zniewolenia w świecie uniesień miłosnych, dreszcz fantastycznej przygody, celebrację spektakularna życia.

pachnidła Antonio Banderas to kombinacje dedykowane osobom, które za każdym razem podążają za głosem swoich oczekiwań, nie boją się całkowitego zespolenia w świecie uczuć, to doskonali kochankowie wczuwający się w myśli i fantazje, w pełni oddający siebie drugiej połowie.

Copyright © E-Glamour.pl