Antonio Banderas Her Secret Woman 80ml EdT

od 0,00 PLN

Pojemność: 80 ml

Jeśli za firmowanie swym nazwiskiem jakichś kosmetyków bierze się jeden z najprzystojniejszych Hollywoodzkich aktorów, Antonio Banderas, sukces musi być murowany! producent Antonio Banderas ma w swej ofercie aromaty jednocześnie dla kobiet, jak i dla mężczyzn – wszystkie unikatowe i specyficzne.

Antonio Banderas The Secret to propozycja dla panów enigmatycznych i pewnych siebie. Pachnidła męskie, które urzekają aromatem cynamonu, pieprzu i piżma, które łączą się w wyjątkową kombinację, która z pewnością przypadnie do gustu nie jednemu gentelmanowi.

Odpowiedzią na sukces tego zapachu jest The Golden Secret o kombinacja o bezsprzecznie bardziej korzennych nutach zapachowych. Antonio Banderas Her Golden Secret to sugestia dla pań. To perfumy żeńskie, które łączą w sobie bergamotkę, piżmo i wanilię, która od kilku sezonów świeci swoje triumfy jako niezastąpiony afrodyzjak i prawdziwy magnes na mężczyzn.

Spirit to zapach, który ma swój odpowiednik zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jest to sugestia dla osób o gorącym temperamencie – przeważają w nim solidne akcenty (np. Kadzidło), które bez dwóch zdań przypadną do gustu energicznym osobom.

Co interesujące, kobieca wersja Spirit została w2006 roku wyodrębniona prestiżową nagrodą tzw. „perfumowym Oscarem"! wyjątkowo ciekawą kombinację stanowi Cocktail Seduction Blue for Men – arbuz, mojito i ambra – czy może być ciekawsze, bardziej ożywcze i zarazem męskie połączenie nut zapachowych? To koktajl zapachowy, obok którego nie można przejść obojętnie!

Antonio Banderas przygotował na dodatek propozycję dla dojrzałych panów – Diavolo to zapach genialny dla pewnych siebie i świadomych swojej męskości gentelmanów. Skóra, piżmo i mandarynka – połączenie atrakcyjne, nietuzinkowe i wyjątkowo nieodgadnione bez dwóch zdań przypadnie do gustu wielu prawdziwym facetom.

Nasza perfumeria internetowa oferuje swym klientom obfity dobór zapachów sygnowanych nazwiskiem odtwórcy Zorro – w tej linii coś dla siebie znajdą jednocześnie mężczyźni, jak i kobiety. Zapraszamy do zakupów!