Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Woman 15ml EdT

od 0,00 PLN

Nuta zapachowa: cyklamen • Pojemność: 15 ml

Naomi Campbell to jedna z najsłynniejszych modelek i najatrakcyjniejszych kobiet świata, znana z niezwykłej urody którą zawdzięcza chińskim i jamajskim korzeniom. Poza pracą na wybiegu grała w dodatku w teledyskach i filmach, wydała książkę i nagrała własną płytę.

W latach dziewięćdziesiątych była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Pierwsze perfumy Naomi Campbell weszły na rynek w 1999 roku w efekcie kontraktu podpisanego poprzez gwiazdę z Cosmopolitan Cosmetics.

zapach sygnowany nazwiskiem modelki wykonany został z myślą o intensywnych paniach sukcesu, które szukają perfum pozwalających poczuć się zmysłowo i równocześnie podkreślić wysmakowany fason. W następnych latach pojawiły się kolejne kombinacje, tworzone dla Naomi poprzez najkorzystniejszych specjalistów z branży mody: Naomagic, Exult, Mystery i Sunset.

Celem każdej z nich było odzwierciedlenie piękna kobiety przez kombinację aromatyczną, wzbudzającą pewność siebie i uwydatniającą kobiecość jako najważniejszy atut. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty asortyment towarów sygnowanych nazwiskiem Naomi Campbell: perfumy, wody toaletowe, żele pod prysznic, balsamy i zestawy kosmetyków.

Wśród nich najpopularniejsze linie marki: Naomi Campbell, Naomi Campbell At Night, Queen of Gold, Cat Deluxe, a także Seductive Elixir. Oferujemy także próbki wybranych produktów, które pozwolą Państwu zapoznać się z aromatem.

pachnidła Naomi Campbell polecamy wszystkim paniom, które szukają eleganckich, uwodzicielskich kombinacji aromatycznych, łączących kwiatowo – owocową bazę zapachową z mocnymi drzewnymi akcentami. Zapraszamy do skorzystania z oferty!