pachnidła Adidas Adidas to niemiecka firma wytwarzająca obuwie, pachnidła, kosmetyki i ubranie sportową. Firma pozostała założona w 1924 przez braci Dasslerów. Aczkolwiek współpraca pomiędzy nimi przynosiła nie tylko sukcesy,też konflikty, które doprowadziły do podziału producenta i stworzenia poprzez rodzeństwo dwóch konkurujących ze sobą marek: Adidas i Puma.

Nazwa Adidas to skrót od zdrobnienia imienia (Adi) i trzech pierwszych sylab nazwiska (Das) założyciela Adolfa Dasslera. Niebanalna historia brandu jest niepodważalnym dowodem na to, iż nie ma rzeczy niemożliwych.

Adi Dassler był miłośnikiem sportu, cechowała go olbrzymia pasja kreowania coraz lepszego sprzętu dla sportowców, tak aby mogli osiągać założone cele i triumfować w trakcie zawodów.Pierwsze pachnidła Adidas powstały w 1985 roku.

Od tego czasu producent wzbogaciła swoją ofertę o liczne kompilacje zapachowe dla kobiet i mężczyzn, dezodoranty, żele pod prysznic i balsamy. Perfumy Adidas dodają pewności siebie w każdej sytuacji. Dzięki szerokiej linii oferowanych artykułów, odszukasz wszystko, czego Ci potrzeba, żeby pozostać aktywnym przez cały dzień.

Filozofia jaką głosi marka to namiętny sport, który przynosi energię, źródło dynamicznych doznań, zaufanie i sukces. Adidas inspiruje osoby kochające intensywność fizyczną, wartości jakie reprezentuje to pasja, nowoczesność, autentyczność, zaangażowanie i otwartość.Adidas perfumy to witalność, relaks, cytrusowo-kwiatowe, świeże akordy o optymistycznym charakterze.

kompilacje przeznaczone są osobom prowadzącym zdrowy tryb życia, mającym temperament sportowców, charakteryzującym się dynamizmem, żywotnością, siłą fizyczną i duchową, entuzjazmem, ekspresywnością, a także przebojowością.

To aromaty które pozwolą odkryć Twój potencjał, nieskończone możliwości sukcesu, inicjatywy i mocy.Copyright © E-Glamour.pl