Dolce&Gabbana The One Men 100ml EdT

od 267,00 PLN

Pojemność: 100 ml

Jeśli jesteś mężczyzną pewnym siebie, uwodzącym, jeśli uwielbiasz być równocześnie wysmakowany, lecz postrzegany przy tym jako dusza wiecznego łobuza, to ten zapach jest wytworzony wprost dla Ciebie! To Dolce & Gabbana The One.

Ta woda, to spełnienie marzeń o genialnym zapachu dla mężczyzn. Na wielu forach można przeczytać o nim genialne opinie. Podoba się równocześnie kobietom, jak i mężczyznom. Kobiety dostrzegają w Dolce & Gabbana The One konkretną nutę zmysłowości i intrygi.

szczególnie z ochotą kupują ten zapach na podarek swym mężczyznom. Ten zapach to połączenie owocowo-kwiatowe z dodatkiem aromatycznych przypraw. Nuty kwiatu pomarańczy, grejpfruta, z dodatkiem tytoniu, kolendry i imbiru wielu kobietom kojarzy się z eleganckim panem pykającym w fajkę.

aromat powstał w 2007 roku. Sam marka określa go jako aromat wyszukany i zniewalający. Te atrybuty miał oddawać także flakon, w jakim został zamknięty ten aromat. Wyprodukowany z niezwykle grubego i krystalicznego szkła o prostej, symetrycznej formie.

Nie rzuca się w oczy przekombinowaną etykietą, nie rzuca się w oczy przekombinowanym kształtem. Jest atrakcyjna i prosta – tradycyjnie atrakcyjna. Zapach Dolce & Gabbana The One kupisz w naszej perfumerii w bardzo dobrej cenie, znacznie niższej niż w modnych perfumeriach stacjonarnych.

Zamówisz go dzisiaj, jutro kurier zapuka z nim do Twoich drzwi. A jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy albo Krakowa, będziesz mógł odebrać go osobiście z jednego z naszych magazynów. Nie zwlekaj i spraw go sobie już dzisiaj.

Twój mężczyzna z całą pewnością będzie z niego bardzo zadowolony.