Hugo Boss No.6 to kultowy aromat o nieprzemijalnym charakterze wprowadzony poprzez firmę na rynek w 2008 roku. Kombinacja emanuje świeżością połączoną z pikantnymi akcentami oprawionymi ciepłą bazą drewna.

mało osób wie, że szarość nazywana jest poprzez kreatorów mody ''nową czernią''. Z pozoru spokojna, stateczna i stonowana, a jednak wbrew pozorom kryje w sobie odrobinę szaleństwa, tajemnicy i nonszalancji.

Zestawiona w adekwatnej kombinacji potrafi zniewolić śmiałą, oryginalną stylizacją. Tak właśnie demonstruje się Hugo Boss No.6. Świeże i owocowe nuty jabłka, a także akordy rozświetlających cytrusów pozostały rewelacyjnie wyważone z kwiatowym sercem.

W tle pobrzmiewa szczypta ciepłego cynamonu perfekcyjnie wynajdująca się w duecie z goździkami. Nuty bazowe są utrzymane w niezwykle męskim stylu wyróżnionym aktywnością drzewa sandałowego, doskonale współgrającego z głębią odcieni wetiweru i cedru.

Hugo Boss No.6 odzwierciedla odważnego mężczyznę realizującego upragnione cele ze błyskotliwym sukcesem. To osoba, która wykorzysta każdą szansę jaką proponuje mu życie, a kolejne szczyty zdobywa dzięki wyjątkowej charyzmie, wewnętrznej sile, a także wierze we własne możliwości.

Nuty zapachowe: Nuta głowy: śliwka, mech dębowy, jabłko, cytryna, bergamotka i geranium Nuty serca: mahoń, goździk i cynamon Nuty podstawy: drzewo sandałowe, drzewo oliwne, wanilia, wetiwer i cedr.