fusion proglide sensitive 2in1 active sport żel do golenia 170 ml dla mężczyzn marki Gillette

od 0,00 PLN

Pojemność: 170 ml

Gilette to producent, która w swojej ofercie znaczny dobór maszynek i innych akcesoriów do golenia. W 2005 roku została ona częścią koncernu Procter & Gamble. W Polsce marka ma swoją fabrykę w Łodzi.

marka Gilette gromadzi w swej ofercie równocześnie produkty dla pań jak i dla mężczyzn. Gillette Venus wie, iż kobieta, która chce się poczuć zadbana, nie może podkradać maszynki do golenia swemu mężczyźnie – te czasy odeszły już dawno do lamusa!

innowacyjna kobieta ma swój własny zestaw kosmetyków, które zapewnia jej genialną gładkość, zwłaszcza w upalne dni! Gillette Venus to akcesoria do golenia dla kobiet, obejmujące: maszynki do golenia (z wymiennymi ostrzami, maszynki jednorazowe i trymery do okolic bikini), a także żele do golenia Satin Care.

Każda kobieta, która chce poczuć się seksownie, kobieco i luźno odszuka dla siebie stosowne artykuły w bogatej gamie artykułów Gilette. W zależności od potrzeb, możemy wybierać pośród produktów do golenia jednocześnie jednorazowych jak i wielokrotnego wykorzystywania – wszystkie maszynki producenta Gillette są tworzone z najwyższej jakości części, dzięki czemu nieszablonową perfekcję i wydajność działania.

Aby golenie było przyjemniejsze, do dyspozycji mamy bogatą gamę efektownie pachnących i gwarantujących rewelacyjną gładkość żeli do golenia w błyskotliwych, damskich opakowaniach. Gillette dla mężczyzn to: maszynki do golenia (jednorazowe i te z wymiennymi wkładami), żele i pianki do golenia, pielęgnacja przed i po goleniu (żele, balsamy i wody po goleniu) oraz dezodoranty (w aerozolu, sztyfcie i kulce).

W zależności od prywatnych preferencji i upodobań, każdy prawdziwy pan wyszuka w ofercie producenta Gillette wszystko to, czego potrzebuje, aby osiągnąć idealną gładkość, albo zniewalający zarost. Produkty Gillette to klasa sama w sobie i rozpoznawalność producenta, która zapewni całkowitą satysfakcję każdemu mężczyźnie.

Granatowo-srebrno-pomarańczowa gama kolorystyczna produktów zapewni doskonałą gładkość i komfort użytkowania mężczyźnie.