Nivea Fresh Blends Żel pod prysznic odświeżający Arbuz & Mięta & Mleczko Kokosowe 300ml

od 0,00 PLN

Pojemność: 300 ml

NIVEA FRESH BLENDS ŻEL POD PRYSZNIC ARBUZ MIĘTA 300ML ma działanie odświeżające.

NIVEA Fresh Blends Arbuz, Mięta i mleko kokosowe. Poczuj odświeżającą moc żelu pod prysznic NIVEA® Fresh Blends. Towar wytwarzany nie tylko z miłości do Twojej skóry,też z troski o naszą planetę. Formuła skomponowana została ze komponentów pochodzenia naturalnego* i jest w 98% biodegradowalna**. Ten zielony, wodny i orzeźwiający zapach zawiera nuty mięty wyróżnione wonią ogórka i wody z zielonego kokosa. Natomiast naturalny, delikatny aromat arbuza nadaje żelowi słodką nutę i powoduje, iż ożywia skórę i rozpieszcza Twoje zmysły w trakcie codziennej pielęgnacji.

Formuła z dodatkiem mleka kokosowego dba o Twoją skórę, by pozostawała zdrowa i odświeżona każdego dnia. Formuła żelu dba o Twoją skórę, zachowując równowagę jej mikrobiomu. Żel nie gromadzi mikroplastików - zgodnie z definicją UNEP. Butelka (wyłączając nakrętkę) została w 100% wytworzona z plastiku pochodzącego z recyklingu.

-Odświeżająco-owocowa kombinacja zapachów arbuza i mięty, która rozpieści Twoje zmysły
-Pielęgnująca formuła z mlekiem roślinnym dla efektu zdrowej i odświeżonej skóry
-Łagody dla Twojej skóry i dla naszej planety
-Formuła biodegradowalna w 98%
-90%* elementów pochodzenia naturalnego
-Butelka w 100% produkowana z przetworzonego plastiku

*gromadzi 90% komponentów pochodzenia naturalnego zachowujących ponad 50% swojej struktury molekularnej (stanu naturalnego) po przetworzeniu, włącznie z wodą.
**zgodnie z OECD 301/302 albo zbliżonymi metodami