Versace Pour Homme Dylan Blue żel pod prysznic 250 ml dla mężczyzn, #66729

od 0,00 PLN

Pojemność: 250 ml • Dla kogo: dla niego

perfumy Versace pachnidła Versace to synonim najwyższego luksusu. Markę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania wyróżniające się innowacyjnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace ekspresowo stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej wytwornej marki, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wymyślne, wytworne i progresywne.

Sprzedawane są obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu szeroki asortyment artykułów marki Versace: perfumy i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu, a także gustowne zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kombinacje zapachowe: perfumy Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i dużo innych. Precyzyjną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie towaru.

Polecamy również odlewki w niebanalnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym zapachem. Zapraszamy do zakupu jednych z najszczególniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl