Zestaw do golenia z shavettą Garrigue

od 259,90 PLN

Wszystko, czego potrzebuje facet, aby się ogolić. Mówimy golenie, lecz za pozbycie się brody rozdajemy bany, więc oczywiście mamy na myśli docinanie boków, podgalanie brody na szyi, a także inne kompozycje alpejskie, które wyciągną brodziszcze na wyższy poziom. W komplecie wyszukasz żel do golenia, surową stylową shavettę Garrigue wraz z pięcioma żyletkami Derby Premium, balsam po goleniu, a także plastry Angry Beards, na wszelki wypadek.

  • komplet posiada:
    • transparentny żel do golenia z technologią superpoślizgu
    • Lekka minimalistyczna shavetta Garrigue z żyletkami
    • Delikatny balsam po goleniu z plastrami, na wszelki wypadek
    • Wszystko w metalowym pudełku prezentowym, aby sprawiać frajdę

niedługo i ekspresowo powiemy Ci co i jak, a pełną instrukcję odszukasz przy poszczególnych produktach.

Żel do golenia – Nanieś cienką warstwę żelu na skórę, którą planujesz ogolić. Lekko wmasuj i od razu zacznij golić szyję, twarz, czy cokolwiek tam chcesz. Za każdym razem rewelacyjnie ostrą żyletką w shavetcie i w kierunku wzrostu włosa, by uniknąć niepotrzebnych podrażnień. Podgalając boki z przezroczystym żelem nie zaliczysz wpadki, bo cały czas masz ostrze na oku.

Shavetta – Żyletkę jeszcze w papierku złam na pół (tak, obie połówki dadzą się zastosować), odsuń nasadkę shavetty, rozchyl płaty ramienia i włóż do środka połówkę żyletki. Dociśnij ramię i załóż nasadkę z powrotem. Ready to harvest. Obojętnie czy poprawiasz kontury, czy podgalasz szyję, shavetta Cię (chyba) nie zabije. Ostrza wystaje tylko 0,5 mm, więc choćby totalni początkujący nie zatną się zbyt głęboko.

Balsam po goleniu – Po goleniu osusz skórę i nałóż na nią odpowiednią ilość balsamu. Rozcieraj, lecz nie masuj. Skóra i tak jest wściekła, że wyskoczyłeś do niej z ostrzem, więc nie drażnij się z nią jeszcze bardziej. Możliwość popełnienia błędu jest tu jednak mała, więc bez obaw, do dzieła.

A gdyby ręka Ci się naprawdę omsknęła, dokładamy też wściekłe plastry, z którymi możesz się bez żenady pokazać publicznie.