Superkolekcja aż 4 limitowane lakiery hybrydowe + stylizacja marki Neonail

od 0,00 PLN

pakiet świąteczny - Oh, Oh Set

seria OH,OH,OH!
Aż 4 limitowane lakiery hybrydowe
+ towar do stylizacji z aplikatorem

Ogromna radość i narastająca ekscytacja – to znaczne emocje, które towarzyszą nam podczas przygotowań do Świąt, kiedy niecierpliwie wyczekujemy tego magicznego dnia. Pozwól się ponieść tym uczuciom i daj się zniewolić lub spraw, aby ktoś bliski wykrzyczał radosne Oh, Oh, Oh! Takie reakcje może wzbudzić tylko jeden pakiet świąteczny, który będzie perfekcyjnym prezentem dla każdej fanki przepięknych paznokci. Ukazujemy Ci Oh, Oh, Oh Set!

Jakie produkty w sobie skrywa?

- Lakier hybrydowy Glow Lady – to różowo-złoty brokat, który ładnie ozdobi paznokcie i w kilka chwil stanie się prawdziwą biżuterią!

- Lakier hybrydowy Vanilla Candle – klasyczny, damski odcień beżu. Wyśmienicie zespoi się z innymi kolorami, jakie wyszukasz w komplecie, tworząc doskonałą, świąteczną stylizację.

- Lakier hybrydowy Glamorous Kiss – intensywny, nasycony róż o zmysłowym charakterze, który nada gustownego charakteru każdej stylizacji.

- Lakier hybrydowy Merry Plum – to głęboki, nieprzemijalny odcień fioletu. Swoją barwą przypomina kolor suszonych śliwek, który idealnie wpisuje się w bożonarodzeniową aurę.

- Pyłek 3D Holo Effect 10 i aplikator – holograficzny, granatowy proszek pełen błyszczących drobinek. Efekt, jaki nim uzyskasz, zaskoczy każdego, kto spojrzy na Twój manicure.

efektownie zapakowany, pełen produktów do kreacji paznokci – to prezent w świątecznym stylu, który wywoła podziw na twarzach bliskich Ci osób. Obdaruj nim kogoś, kto jest dla Ciebie ważny i przejrzyj, jak z radości wykrzyczy Oh, Oh, Oh!

Skład zestawu:

  • Lakier hybrydowy 3 ml - Glow Lady
  • Lakier hybrydowy 3 ml - Vanilla Candle
  • Lakier hybrydowy 3 ml - Glamorous Kiss
  • Lakier hybrydowy 3 ml - Merry Plum
  • Pyłek 3D Holo Effect 10 (2g)
  • Aplikator / pacynka do pyłku