Zestaw Baby Boomer Set

od 109,00 PLN

pakiet Baby Boomer Set

Poznaj BabyBoomer, czyli uniwersalną stylizację paznokci, która jest progresywną odmianą french manicure. Dzisiaj możesz wykonać to zdobienie przy pomocy naszego zestawu – wyszukasz w nim wszystkie produkty, które są do tego potrzebne.

Czym jest BabyBoomer? To wyjątkowo kobieca stylizacja, w której uzyskujemy efekt subtelnie rozmytego ombre. Na paznokciach pomalowanych naturalnym, delikatnie różowym kolorem, biała końcówka tworzy subtelne przejście barw. Dzięki temu jest to nieprzemijalny i istotnie uniwersalny manicure.

BabyBoomer to stylizacja, która złączy się do każdej okazji! Jest wysmakowana i ponadczasowa, sprawdzi się równocześnie na randkę, spotkanie biznesowe,także będzie nadzwyczajną propozycją na manicure ślubny.

Jakie produkty wynajdziesz w zestawie?

-Cover Base Protein w kolorze Nude Rose – to baza, która ma w sobie kolor. Dzięki niej nadasz swoim paznokciom naturalnej, różowej barwy.

-Paint Gel w odcieniu White Rose – z jego pomocą wykonasz subtelne ombre, które wyśmienicie wtopi się w różową bazę.

-Gąbeczki do kreacji – dzięki nim zbratasz odcień bazy i białego żelu w rozmyte przejście odcieni.

-Hard Top – jest to top, którym wykończysz stylizację nadając jej , a także lśnienie.

- Akcesoria upraszczające manicure – odszukasz tutaj gumę do skórek, którą zabezpieczysz je przed zabrudzeniem i drewniane patyczki, by po skończonym manicure zdjąć Gum peel-off z obszaru wokół paznokci.

Szukasz sposobów na kreatywne i lubiane zdobienia? Wybierz nasz komplet! Pozwoli Ci on zdobyć świeże, niezwykłe umiejętności, które zaowocują wyśmienitym manicure hybrydowym na Twoich paznokciach - z jego pomocą nauczysz się malować genialną stylizację BabyBoomer.

przejrzyj co o wykorzystaniu zestawu Baby Boomer piszemy na

Skład zestawu:

  • Lakier Hybrydowy 7,2 ml - HARD TOP (4745-7)
  • Lakier Hybrydowy 7,2 ml - Cover Base Protein Nude Rose (7033-7)
  • Paint UV/LED Gel 5 ml - White Rose (4832)
  • Gąbeczki do stylizacji paznokci (25 szt.) (5667)
  • Gum peel - off 12 ml (5880)
  • Patyczki drewniane pakiet 10 szt. (1586)